CY2X014LXI125T
Cypress Semiconductor
CY2X014LXI125T
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy CY2X014LXI125T with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. CY2X014LXI125T
Manufacturer Cypress Semiconductor
Description IC OSC XTAL 125MHZ 6CLCC
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Voltage - Supply:2.375 V ~ 3.6 V
Type:Oscillator, Crystal
Supplier Device Package:6-CLCC (5x3.2)
Series:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:6-CLCC
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Frequency:125MHz
Detailed Description:Oscillator, Crystal IC 125MHz 6-CLCC (5x3.2)
Current - Supply:150mA