CWX813-080.0M
Connor-Winfield
CWX813-080.0M
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy CWX813-080.0M with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. CWX813-080.0M
Manufacturer Connor-Winfield
Description OSC XO 80.000MHZ LVCMOS SMD
(In US Dollars)
1000 pcs3000 pcs5000 pcs
Data sheet
Type:XO (Standard)
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Shell Style:3.3V