CPPFXC7LZ-A7BD-62.208TS
Buy CPPFXC7LZ-A7BD-62.208TS with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. CPPFXC7LZ-A7BD-62.208TS
Manufacturer Cardinal Components
Description OSC XO 62.208MHZ CMOS SMD
(In US Dollars)
800 pcs
Data sheet
Voltage - Supply:3.3V
Type:XO (Standard)
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)