CP2-HSB125-4
3M
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy CP2-HSB125-4 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. CP2-HSB125-4
Manufacturer 3M
Description CONN SHROUD 2MM 125POS SOCKET
(In US Dollars)
2160 pcs
Data sheet
Series:MetPak™ CP2
Pitch:0.079" (2.00mm)
Packaging:Bulk
Other Names:04801146491
CP2HSB1254
Number of Rows:5
Number of Positions:125
Note:Contacts Not Included
Mounting Type:Through Hole
Manufacturer Standard Lead Time:3 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Features:-
Detailed Description:125 Position Shroud for Male Pins Connector Through Hole