CMS20CME5K000JE
Electro-Films (EFI) / Vishay
CMS20CME5K000JE
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy CMS20CME5K000JE with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. CMS20CME5K000JE
Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description RES CAP BLEEDER 5K OHM 5% 20W
(In US Dollars)
100 pcs
Data sheet
Type:Bleeder, Capacitor
Tolerance:±5%
Temperature Coefficient:±260ppm/°C
Series:CMS
Resistance:5 kOhms
Power (Watts):20W