CMS16CME35K00JE
Electro-Films (EFI) / Vishay
CMS16CME35K00JE
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy CMS16CME35K00JE with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. CMS16CME35K00JE
Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description RES CAP BLEEDER 35K OHM 5% 16W
(In US Dollars)
100 pcs
Data sheet
Type:Bleeder, Capacitor
Tolerance:±5%
Temperature Coefficient:±260ppm/°C
Series:CMS
Resistance:35 kOhms
Power (Watts):16W