CMR200T32768DZBT
Citizen Finedevice Co., LTD.
CMR200T32768DZBT
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy CMR200T32768DZBT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. CMR200T32768DZBT
Manufacturer Citizen Finedevice Co., LTD.
Description CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs
Data sheet
Type:kHz Crystal (Tuning Fork)
Size / Dimension:0.079" Dia x 0.236" L (2.00mm x 6.00mm)
Series:CMR200T
Ratings:-
Packaging:Cut Tape (CT)
Package / Case:Cylindrical Can, Radial
Other Names:300-8341-1
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Operating Mode:Fundamental
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:17 Weeks
Load Capacitance:6pF
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height - Seated (Max):0.079" (2.00mm)
Frequency Tolerance:±20ppm
Frequency Stability:-
Frequency:32.768kHz
ESR (Equivalent Series Resistance):50 kOhms
Detailed Description:32.768kHz ±20ppm Crystal 6pF 50 kOhms Cylindrical Can, Radial