CHP2512K1000FNT
Vishay Precision Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy CHP2512K1000FNT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. CHP2512K1000FNT
Manufacturer Vishay
Description Res Thick Film 2512 100 Ohm 1% 2W ±100ppm/C Molded SMD SMD T/R