CDRH4D16F/LDNP-220NC
Sumida Corporation
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy CDRH4D16F/LDNP-220NC with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. CDRH4D16F/LDNP-220NC
Manufacturer Sumida Corporation
Description FIXED IND 22UH 1A 169.2 MOHM SMD
(In US Dollars)
1000 pcs
Data sheet
Type:-
Tolerance:±25%
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Shielding:Unshielded
Series:CDRH4D16F/LD
Ratings:-
Q @ Freq:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Nonstandard
Operating Temperature:-
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Material - Core:-
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Inductance Frequency - Test:100kHz
Inductance:22µH
Height - Seated (Max):0.071" (1.80mm)
Frequency - Self Resonant:-
Detailed Description:22µH Unshielded Inductor 1A 169.2 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR):169.2 mOhm Max
Current Rating:1A
Current - Saturation:300mA