CDRH4D15/SNP-220NC
Sumida Corporation
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy CDRH4D15/SNP-220NC with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. CDRH4D15/SNP-220NC
Manufacturer Sumida Corporation
Description FIXED IND 22UH 750MA 559 MOHM
(In US Dollars)
1000 pcs
Data sheet
Type:-
Tolerance:±30%
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:0.173" L x 0.173" W (4.40mm x 4.40mm)
Shielding:Shielded
Series:CDRH4D15/S
Ratings:-
Q @ Freq:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Nonstandard
Operating Temperature:-40°C ~ 105°C
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Material - Core:Ferrite
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Inductance Frequency - Test:100kHz
Inductance:22µH
Height - Seated (Max):0.067" (1.70mm)
Frequency - Self Resonant:-
Detailed Description:22µH Shielded Inductor 750mA 559 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR):559 mOhm Max
Current Rating:750mA
Current - Saturation:600mA