CCMX2-MM-RG178-24
Crystek Corporation
CCMX2-MM-RG178-24
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy CCMX2-MM-RG178-24 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. CCMX2-MM-RG178-24
Manufacturer Crystek Corporation
Description CBL ASSY MMCX PLUG RG178 24"
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 68 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Data sheet
Style:MMCX to MMCX
Series:-
Other Names:744-1694
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:6 Weeks
Length:24.00" (609.60mm)
Impedance:50 Ohms
Gender:Male to Male
Frequency - Max:6GHz
Features:Shielded
Detailed Description:Cable Assembly Coaxial MMCX to MMCX Male to Male RG-178 24.00" (609.60mm)