CCMX1-MM-RG178-18
Crystek Corporation
CCMX1-MM-RG178-18
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy CCMX1-MM-RG178-18 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. CCMX1-MM-RG178-18
Manufacturer Crystek Corporation
Description CBL ASSY MMCX PLUG RG178 18"
(In US Dollars)
1 pcs
Data sheet
Style:MMCX to MMCX
Series:-
Other Names:744-1697
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Length:18.00" (457.20mm)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Impedance:50 Ohms
Gender:Male to Male
Frequency - Max:6GHz
Features:Shielded
Detailed Description:Cable Assembly Coaxial MMCX to MMCX Male to Male RG-178 18.00" (457.20mm)