CA064C223M3RACTU
KEMET
CA064C223M3RACTU
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy CA064C223M3RACTU with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. CA064C223M3RACTU
Manufacturer KEMET
Description CAP ARRAY 0.022UF 25V X7R 0612
(In US Dollars)
4000 pcs
Data sheet
Voltage - Rated:25V
Tolerance:±20%
Temperature Coefficient:X7R
Size / Dimension:0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)