C400X600YX1
Panduit
C400X600YX1
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy C400X600YX1 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. C400X600YX1
Manufacturer Panduit
Description LABEL ID/RATINGS 6"X4" WT/ORANGE
(In US Dollars)
1 pcs
Data sheet
Type:Label
Series:-
Packaging:Roll
Other Names:07498342206
Moisture Sensitivity Level (MSL):Not Applicable
Material:Polyester
Manufacturer Standard Lead Time:4 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Label Type:-
Label Size:6.00" L x 4.00" W (152.4mm x 101.6mm)