C10437_BOOMERANG
LEDiL
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy C10437_BOOMERANG with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy C10437_BOOMERANG with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | C10437_BOOMERANG |
|---|---|
| Manufacturer | LEDiL |
| Description | REFLECTOR FOR LEDENGIN 5/10W LED |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Viewing Angle: | 16° x 16° |
|---|---|
| Style/Size: | Round, 19.1mm |
| Series: | - |
| Other Names: | 711-1321 BOOMERANG BOOMERANG-ND C10437_BOOMERANG-ND C10437_BOOMERANG-REFLECTOR C10437_BOOMERANG-REFLECTOR-ND C10437_BOOMERANG-REFLECTOR_LE5 C10437_BOOMERANG-REFLECTOR_LE5-ND |
| Optical Pattern: | - |
| Mounting Type: | - |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| For Use With/Related Manufacturer: | Led Engin |
| Detailed Description: | Reflector LedEngin 10W/5W LED Series 16° x 16° Round, 19.1mm |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply C10437_BOOMERANG, use the request quote form to request C10437_BOOMERANG pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number C10437_BOOMERANG.The price and lead time for C10437_BOOMERANG depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# C10437_BOOMERANG.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


