BZX384C3V3
Nexperia
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy BZX384C3V3 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. BZX384C3V3
Manufacturer Nexperia
Description Zener Diode Single 3.3V 5% 95Ohm 300mW Automotive 2-Pin SOD-323 T/R