BYV29X-600A
WeEn Semiconductors Co., Ltd
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy BYV29X-600A with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. BYV29X-600A
Manufacturer WeEn Semiconductors
Description 1.05V@8A 10?A@600V 40ns Single 9A +175?@(Tj) 600V TO-220F Diodes Fast Recovery Rectifiers ROHS