BXA-12665/MOD1
JKL Components Corporation
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy BXA-12665/MOD1 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy BXA-12665/MOD1 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | BXA-12665/MOD1 |
|---|---|
| Manufacturer | JKL Components Corporation |
| Description | CCFL WH LAMP 5MA 12V INV SGL DIM |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 100 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $14.529 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage: | - |
|---|---|
| Type: | CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp |
| Size / Dimension: | - |
| Series: | - |
| Output: | - |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp 5mA |
| Current: | 5mA |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply BXA-12665/MOD1, use the request quote form to request BXA-12665/MOD1 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number BXA-12665/MOD1.The price and lead time for BXA-12665/MOD1 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# BXA-12665/MOD1.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


