BUK7Y8R7-60E
Nexperia
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy BUK7Y8R7-60E with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. BUK7Y8R7-60E
Manufacturer Nexperia
Description Mosfet Transistor, N Channel, 87 A, 60 V, 0.00527 Ohm, 10 V, 3 V Rohs Compliant: Yes