BU2394KN-E2
LAPIS Semiconductor
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy BU2394KN-E2 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy BU2394KN-E2 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | BU2394KN-E2 |
|---|---|
| Manufacturer | ROHM |
| Description | Clock Generator 20-Pin VQFN EP T/R |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $1.438 | $1.298 | $1.171 | $1.145 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | VQFN020V4040 |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 1:3 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 20-VFQFN Exposed Pad |
| PLL: | Yes |
| Output: | Clock |
| Other Names: | BU2394KNE2 |
| Operating Temperature: | -5°C ~ 70°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 7 Weeks |
| Main Purpose: | Digital Cameras |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | Crystal |
| Frequency - Max: | 135MHz |
| Differential - Input:Output: | No/No |
| Base Part Number: | BU2394 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply BU2394KN-E2, use the request quote form to request BU2394KN-E2 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number BU2394KN-E2.The price and lead time for BU2394KN-E2 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# BU2394KN-E2.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
