BLM8D1822-25BZ
Ampleon
BLM8D1822-25BZ
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy BLM8D1822-25BZ with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. BLM8D1822-25BZ
Manufacturer Ampleon
Description RF MOSFET LDMOS SOT1462-1
Lead Free Status / RoHS Status
Call
Reference Price
(In US Dollars)
500 pcs
Data sheet
Voltage - Rated:28V
Transistor Type:LDMOS
Supplier Device Package:20-PQFN (8x8)
Series:-
Power - Output:25W
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:20-QFN Exposed Pad
Other Names:934960088515
Noise Figure:-
Manufacturer Standard Lead Time:13 Weeks
Gain:-
Frequency:1.8GHz ~ 2.2GHz
Detailed Description:RF Mosfet LDMOS 1.8GHz ~ 2.2GHz 25W 20-PQFN (8x8)