BLM18KG101TZ1D
Buy BLM18KG101TZ1D with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. BLM18KG101TZ1D
Manufacturer Murata Electronics
Description FERRITE BEAD 100 OHM 0201 1LN
Lead Free Status / RoHS Status
Call
Reference Price
(In US Dollars)
4000 pcs
Data sheet
Size / Dimension:0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series:EMIFIL®, BLM18
Ratings:AEC-Q200
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:0603 (1608 Metric)
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Manufacturer Standard Lead Time:7 Weeks
Height (Max):0.030" (0.75mm)
Filter Type:Power Line
DC Resistance (DCR) (Max):30 mOhm
Current Rating (Max):3A