BLM15PX221SZ1D
Buy BLM15PX221SZ1D with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. BLM15PX221SZ1D
Manufacturer Murata Electronics
Description FERRITE BEAD 220OHM 0402 1LN
Lead Free Status / RoHS Status
Call
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Data sheet
Size / Dimension:0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Series:*
Ratings:-
Packaging:Cut Tape (CT)
Package / Case:0402 (1005 Metric)
Other Names:490-17664-1
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Manufacturer Standard Lead Time:7 Weeks
Height (Max):0.022" (0.55mm)
Filter Type:Power Line
DC Resistance (DCR) (Max):100 mOhm
Current Rating (Max):1.4A