BLF8G10LS-270GV
Ampleon
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy BLF8G10LS-270GV with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. BLF8G10LS-270GV
Manufacturer Ampleon
Description RF Power Transistor, 0.79 to 0.96 GHz, 270 W, 19.5 dB, 28 V, SOT1244C, LDMOS