BLF7G20LS-250P
Ampleon
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy BLF7G20LS-250P with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. BLF7G20LS-250P
Manufacturer Ampleon
Description RF Power Transistor, 1.805 to 1.88 GHz, 250 W, 18 dB, 28 V, LDMOS, SOT-539B