BLF578XR,112
Ampleon
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy BLF578XR,112 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy BLF578XR,112 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | BLF578XR,112 |
|---|---|
| Manufacturer | Ampleon |
| Description | RF FET LDMOS 110V 23.5DB SOT539A |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 20 pcs | |||
|---|---|---|---|---|---|
| $322.06 | $308.448 | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Test: | 50V |
|---|---|
| Voltage - Rated: | 110V |
| Transistor Type: | LDMOS (Dual), Common Source |
| Supplier Device Package: | SOT539A |
| Series: | - |
| Power - Output: | 1400W |
| Packaging: | Tray |
| Package / Case: | SOT539A |
| Other Names: | 568-12823 934065984112 BLF578XR,112-ND |
| Noise Figure: | - |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Gain: | 23.5dB |
| Frequency: | 225MHz |
| Detailed Description: | RF Mosfet LDMOS (Dual), Common Source 50V 40mA 225MHz 23.5dB 1400W SOT539A |
| Current Rating: | - |
| Current - Test: | 40mA |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply BLF578XR,112, use the request quote form to request BLF578XR,112 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number BLF578XR,112.The price and lead time for BLF578XR,112 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# BLF578XR,112.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
