BK/MDA-15BX
Bussmann (Eaton)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy BK/MDA-15BX with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. BK/MDA-15BX
Manufacturer Bussmann (Eaton)
Description FUSE CERAMIC 15A 250VAC 3AB 3AG
Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Call
Reference Price
(In US Dollars)
100 pcs
Data sheet
Size / Dimension:0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm)