BD0826J50200AHF
Anaren Microwave
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy BD0826J50200AHF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy BD0826J50200AHF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | BD0826J50200AHF |
|---|---|
| Manufacturer | Anaren Microwave |
| Description | XFRMR BALUN RF 800-2600MHZ 0805 / RF Transformer 1: 2 6 Terminal Solder SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.507 | $0.458 | $0.413 | $0.404 | ||
Specifications
Data sheet
| Series: | Xinger® |
|---|---|
| Return Loss (Min): | 8.5dB |
| Phase Difference: | 3° |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Other Names: | 1173-1058-2 31112-G001 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Insertion Loss (Max): | 1.5dB |
| Impedance - Unbalanced/Balanced: | 50 / 200 Ohm |
| Frequency Range: | 800MHz ~ 2.6GHz |
| Detailed Description: | RF Balun 800MHz ~ 2.6GHz 50 / 200 Ohm 0805 (2012 Metric) |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply BD0826J50200AHF, use the request quote form to request BD0826J50200AHF pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number BD0826J50200AHF.The price and lead time for BD0826J50200AHF depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# BD0826J50200AHF.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
