BC-32672
Bud Industries, Inc.
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy BC-32672 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy BC-32672 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | BC-32672 |
|---|---|
| Manufacturer | Bud Industries, Inc. |
| Description | JUMPER F/F 11.811" 26AWG 10PCS |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $4.50 | |||||
Specifications
Data sheet
| Wire Gauge: | 26 AWG |
|---|---|
| Style: | Female to Female |
| Series: | - |
| Packaging: | 10 per Pkg |
| Other Names: | 377-2264 |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Length: | 11.811" (300.00mm) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Jumper Wire Female to Female 11.811" (300.00mm) 26 AWG 10 per Pkg |
| Color: | Various |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply BC-32672, use the request quote form to request BC-32672 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number BC-32672.The price and lead time for BC-32672 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# BC-32672.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


