BBY5705WE6327HTSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy BBY5705WE6327HTSA1 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy BBY5705WE6327HTSA1 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | BBY5705WE6327HTSA1 |
|---|---|
| Manufacturer | International Rectifier (Infineon Technologies) |
| Description | DIODE TUNING HIGH Q CC SOT-323 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Peak Reverse (Max): | 10V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | PG-SOT323-3 |
| Series: | - |
| Q @ Vr, F: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | SC-70, SOT-323 |
| Other Names: | BBY 57-05W E6327 BBY 57-05W E6327-ND BBY5705WE6327 BBY5705WE6327HTSA1TR BBY5705WE6327XT SP000012457 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Diode Type: | 1 Pair Common Cathode |
| Detailed Description: | Varactor 1 Pair Common Cathode 10V Surface Mount PG-SOT323-3 |
| Capacitance Ratio Condition: | C1/C4 |
| Capacitance Ratio: | 4.5 |
| Capacitance @ Vr, F: | 5.5pF @ 4V, 1MHz |
| Base Part Number: | BBY57 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply BBY5705WE6327HTSA1, use the request quote form to request BBY5705WE6327HTSA1 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number BBY5705WE6327HTSA1.The price and lead time for BBY5705WE6327HTSA1 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# BBY5705WE6327HTSA1.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

