BBY 57-02V E6327
International Rectifier (Infineon Technologies)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy BBY 57-02V E6327 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy BBY 57-02V E6327 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | BBY 57-02V E6327 |
|---|---|
| Manufacturer | International Rectifier (Infineon Technologies) |
| Description | VARACTOR DIODE 17.5PF 10V 20MA |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Peak Reverse (Max): | 10V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | PG-SC79-2 |
| Series: | - |
| Q @ Vr, F: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | SC-79, SOD-523 |
| Other Names: | BBY 57-02V E6327-ND BBY57-02VE6327XT BBY5702VE6327 BBY5702VE6327X BBY5702VE6327XT SP000010317 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Diode Type: | Single |
| Detailed Description: | Varactor Single 10V Surface Mount PG-SC79-2 |
| Capacitance Ratio Condition: | C1/C4 |
| Capacitance Ratio: | 4.5 |
| Capacitance @ Vr, F: | 5.5pF @ 4V, 1MHz |
| Base Part Number: | BBY57 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply BBY 57-02V E6327, use the request quote form to request BBY 57-02V E6327 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number BBY 57-02V E6327.The price and lead time for BBY 57-02V E6327 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# BBY 57-02V E6327.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

