BB-ZZ24D-NB-SR
B+B SmartWorx, Inc.
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy BB-ZZ24D-NB-SR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy BB-ZZ24D-NB-SR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | BB-ZZ24D-NB-SR |
|---|---|
| Manufacturer | B+B SmartWorx, Inc. |
| Description | ZLINX WIRELESS I/O |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $358.00 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 10 V ~ 40 V |
|---|---|
| Series: | Zlinx™ |
| Sensitivity: | -102dBm |
| Power - Output: | 100mW |
| Other Names: | 1165-1094 ZZ24D-NB-SR ZZ24DNBSR |
| Modulation or Protocol: | FSK |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Interface: | - |
| Function: | Digital I/O |
| Frequency: | 2.4GHz |
| Features: | RSSI Equipped |
| Detailed Description: | RF Digital I/O 2.4GHz FSK 250kbps |
| Data Rate (Max): | 250kbps |
| Applications: | Wireless |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply BB-ZZ24D-NB-SR, use the request quote form to request BB-ZZ24D-NB-SR pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number BB-ZZ24D-NB-SR.The price and lead time for BB-ZZ24D-NB-SR depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# BB-ZZ24D-NB-SR.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

