BAT15099RE6327HTSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy BAT15099RE6327HTSA1 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy BAT15099RE6327HTSA1 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | BAT15099RE6327HTSA1 |
|---|---|
| Manufacturer | International Rectifier (Infineon Technologies) |
| Description | DIODE SCHOTTKY 4V 110MA SOT-143 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 3000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.313 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Peak Reverse (Max): | 4V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | PG-SOT143-4 |
| Series: | - |
| Resistance @ If, F: | - |
| Power Dissipation (Max): | 100mW |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | TO-253-4, TO-253AA |
| Other Names: | BAT 15-099R E6327 BAT 15-099R E6327-ND BAT15099RE6327HTSA1TR BAT15099RE6327XT SP000010276 |
| Operating Temperature: | 150°C (TJ) |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Diode Type: | Schottky - 1 Bridge |
| Detailed Description: | RF Diode Schottky - 1 Bridge 4V 110mA 100mW PG-SOT143-4 |
| Current - Max: | 110mA |
| Capacitance @ Vr, F: | 0.5pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply BAT15099RE6327HTSA1, use the request quote form to request BAT15099RE6327HTSA1 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number BAT15099RE6327HTSA1.The price and lead time for BAT15099RE6327HTSA1 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# BAT15099RE6327HTSA1.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

