B65855A0063D038
EPCOS
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy B65855A0063D038 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. B65855A0063D038
Manufacturer EPCOS
Description FERRITE CORE EP 63NH T38 2PCS
(In US Dollars)
2000 pcs
Data sheet
Width:3.90mm
Tolerance:±8%
Supplier Device Package:EP 5
Series:B65855A
Other Names:B65855A 63D 38
B65855A63D38
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Minimum Core Cross Section (Amin) mm²:2.3
Material:T38
Manufacturer Standard Lead Time:27 Weeks
Length:6.15mm
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Inductance Factor (Al):63nH
Height:2.85mm