B65813J0400A087
EPCOS
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy B65813J0400A087 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. B65813J0400A087
Manufacturer EPCOS
Description FERRITE CORE
(In US Dollars)
200 pcs
Data sheet
Width:13.50mm
Tolerance:-
Supplier Device Package:RM 10
Series:-
Other Names:B65813J 400A 87
B65813J400A87
B65813J400A87-ND
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Minimum Core Cross Section (Amin) mm²:90
Material:N87
Manufacturer Standard Lead Time:24 Weeks
Length:28.50mm
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Initial Permeability (µi):2200
Height:9.35mm