B65803J0063A048
Buy B65803J0063A048 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. B65803J0063A048
Manufacturer EPCOS
Description FERRITE CORE
(In US Dollars)
1200 pcs
Data sheet
Width:4.60mm
Tolerance:-
Supplier Device Package:RM 4
Series:-
Other Names:B65803J 63A 48
B65803J63A48
B65803J63A48-ND
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Minimum Core Cross Section (Amin) mm²:11.3
Material:N48
Manufacturer Standard Lead Time:27 Weeks
Length:11.00mm
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Initial Permeability (µi):2300
Height:10.50mm