B65671T0100A033
EPCOS
B65671T0100A033
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy B65671T0100A033 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. B65671T0100A033
Manufacturer EPCOS
Description FERRITE CORE P 100NH M33 2PCS
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Data sheet
Width:-
Tolerance:±3%
Supplier Device Package:P 26 x 16
Series:B65671
Other Names:495-5809
B65671T 100A 33
B65671T0100A033-ND
B65671T100A33
Q7062078
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Minimum Core Cross Section (Amin) mm²:76.5
Material:M33
Manufacturer Standard Lead Time:24 Weeks
Length:-
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Initial Permeability (µi):750
Inductance Factor (Al):100nH
Height:8.15mm
Gap:Gapped
Finish:Uncoated
Effective Permeability (µe):32
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³:3460
Effective Length (le) mm:37.2
Effective Area (Ae) mm²:93
Diameter:26.00mm