B39871B3941H110
Epcos / RF360
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy B39871B3941H110 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. B39871B3941H110
Manufacturer Epcos / RF360
Description FILTER SAW 868.95MHZ 6SMD
(In US Dollars)
9000 pcs
Data sheet
Size / Dimension:0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Series:*
Ratings:AEC-Q200
Package / Case:6-SMD, No Lead
Other Names:B3941
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Insertion Loss:3.2dB
Height (Max):0.043" (1.10mm)
Frequency - Center:868.95MHz