B39389J1981M100
Epcos / RF360
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy B39389J1981M100 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. B39389J1981M100
Manufacturer Epcos / RF360
Description FILTER SAW 38.9MHZ 5SIP
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Size / Dimension:0.681" L x 0.154" W (17.30mm x 3.90mm)
Series:-
Packaging:Tube
Package / Case:5-SIP
Mounting Type:Through Hole
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Insertion Loss:-
Height (Max):0.343" (8.70mm)
Frequency - Center:38.9MHz