B39211B5071H810
Epcos / RF360
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy B39211B5071H810 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. B39211B5071H810
Manufacturer Epcos / RF360
Description FILTER SAW 211MHZ 12SMD
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Series:-
Ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:12-SMD, No Lead
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Insertion Loss:8.1dB
Height (Max):0.052" (1.33mm)
Frequency - Center:211MHz
Bandwidth:24.5MHz