AT94K10AL-25DQU
Micrel / Microchip Technology
AT94K10AL-25DQU
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy AT94K10AL-25DQU with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. AT94K10AL-25DQU
Manufacturer Micrel / Microchip Technology
Description IC FPSLIC 10K GATE 25MHZ 208QFP
(In US Dollars)
48 pcs
Data sheet
Voltage - Supply:3 V ~ 3.6 V
Supplier Device Package:208-PQFP (28x28)
Speed:25MHz
Series:FPSLIC®
Program SRAM Bytes:20K-32K
Packaging:Tray
Package / Case:208-BFQFP
Other Names:AT94K10AL25DQU
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C