AT-24.000MAGE-T
TXC Corporation
AT-24.000MAGE-T
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy AT-24.000MAGE-T with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. AT-24.000MAGE-T
Manufacturer TXC Corporation
Description CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
Data sheet
Type:MHz Crystal
Size / Dimension:0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)
Series:AT
Ratings:AEC-Q200
Packaging:Cut Tape (CT)
Package / Case:HC-49/US
Other Names:887-1613-1
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Operating Mode:Fundamental
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:15 Weeks
Load Capacitance:12pF
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height - Seated (Max):0.161" (4.10mm)
Frequency Tolerance:±30ppm
Frequency Stability:±50ppm
Frequency:24MHz
ESR (Equivalent Series Resistance):50 Ohms
Detailed Description:24MHz ±30ppm Crystal 12pF 50 Ohms HC-49/US