ASTMHTE-80.000MHZ-ZJ-E
Abracon Corporation
ASTMHTE-80.000MHZ-ZJ-E
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ASTMHTE-80.000MHZ-ZJ-E with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ASTMHTE-80.000MHZ-ZJ-E
Manufacturer Abracon Corporation
Description OSC MEMS 80MHZ H/LVCMOS SMD
(In US Dollars)
1000 pcs
Data sheet
Voltage - Supply:2.25 V ~ 3.63 V
Type:XO (Standard)
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series:ASTMHT
Ratings:-
Packaging:Strip
Package / Case:4-SMD, No Lead
Output:LVCMOS
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:9 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height - Seated (Max):0.032" (0.80mm)
Function:Enable/Disable
Frequency Stability:±20ppm
Frequency:80MHz
Detailed Description:80MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead