ASTMHTE-25.000MHZ-AR-E-T
Abracon Corporation
ASTMHTE-25.000MHZ-AR-E-T
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ASTMHTE-25.000MHZ-AR-E-T with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ASTMHTE-25.000MHZ-AR-E-T
Manufacturer Abracon Corporation
Description OSC MEMS 25MHZ H/LVCMOS SMD
Data sheet
Voltage - Supply:2.25 V ~ 3.63 V
Type:XO (Standard)
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series:ASTMHT
Ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:4-SMD, No Lead
Output:LVCMOS
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Height - Seated (Max):0.032" (0.80mm)
Function:Enable/Disable
Frequency Stability:±25ppm
Frequency:25MHz
Detailed Description:25MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead