ASTMHTA-24.000MHZ-XC-E
Abracon Corporation
ASTMHTA-24.000MHZ-XC-E
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ASTMHTA-24.000MHZ-XC-E with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ASTMHTA-24.000MHZ-XC-E
Manufacturer Abracon Corporation
Description OSC MEMS 24MHZ H/LVCMOS SMD
(In US Dollars)
1000 pcs
Data sheet
Voltage - Supply:2.25 V ~ 3.63 V
Type:XO (Standard)
Size / Dimension:0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Series:ASTMHT
Ratings:-
Packaging:Strip
Package / Case:4-SMD, No Lead
Output:LVCMOS
Operating Temperature:-40°C ~ 105°C
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:9 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height - Seated (Max):0.032" (0.80mm)
Function:Enable/Disable
Frequency Stability:±50ppm
Frequency:24MHz
Detailed Description:24MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead