ASLD31120DNUG
IDEC
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ASLD31120DNUG with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ASLD31120DNUG
Manufacturer IDEC
Description 30MM SS 3POS MT 12V 2NO GRN