ASLD21120DNUW
Buy ASLD21120DNUW with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ASLD21120DNUW
Manufacturer IDEC
Description 30MM SS IL 2POS 12V 2NO WHT