ASG-P-X-A-320.000MHZ
Abracon Corporation
ASG-P-X-A-320.000MHZ
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ASG-P-X-A-320.000MHZ with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ASG-P-X-A-320.000MHZ
Manufacturer Abracon Corporation
Description OSC XO 320.000MHZ LVPECL SMD
(In US Dollars)
10 pcs
Data sheet
Voltage - Supply:3.3V
Type:XO (Standard)
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Series:ASG-P
Ratings:-
Packaging:Bulk
Package / Case:6-SMD, No Lead
Output:LVPECL
Other Names:535-11857
ASGPXA320000MHZ
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:19 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height - Seated (Max):0.075" (1.90mm)
Function:Enable/Disable
Frequency Stability:±35ppm
Frequency:320MHz
Detailed Description:320MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Current - Supply (Max):60mA