ASG-D-V-B-622.08MHZ
Abracon Corporation
ASG-D-V-B-622.08MHZ
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ASG-D-V-B-622.08MHZ with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ASG-D-V-B-622.08MHZ
Manufacturer Abracon Corporation
Description OSC VCXO 622.08MHZ LVDS SMD
(In US Dollars)
10 pcs
Data sheet
Voltage - Supply:2.5V
Type:VCXO
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Output:LVDS
Other Names:535-11815
ASGDVB62208MHZ
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max):0.075" (1.90mm)
Function:Enable/Disable
Frequency Stability:±35ppm
Frequency:622.08MHz
Detailed Description:622.08MHz VCXO LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Current - Supply (Max):35mA