ASG-D-V-B-122.880MHZ
Abracon Corporation
ASG-D-V-B-122.880MHZ
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ASG-D-V-B-122.880MHZ with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ASG-D-V-B-122.880MHZ
Manufacturer Abracon Corporation
Description OSC VCXO 122.88MHZ LVDS SMD
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 13 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs
Data sheet
Voltage - Supply:2.5V
Type:VCXO
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Series:ASG-D
Ratings:-
Packaging:Bulk
Package / Case:6-SMD, No Lead
Output:LVDS
Other Names:535-11820
ASGDVB122880MHZ
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:19 Weeks
Height - Seated (Max):0.075" (1.90mm)
Function:Enable/Disable
Frequency Stability:±35ppm
Frequency:122.88MHz
Detailed Description:122.88MHz VCXO LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Current - Supply (Max):35mA